Zapraszamy na spotkanie z Wojciechem Sumlińskim

✝️✝️ W związku z 40. rocznicą męczeńskiej śmierci błogosławionego sługi Bożego księdza Jerzego Popiełuszki Muzeum Regionalne w Opocznie oraz NSZZ „Solidarność” w Opocznie zapraszają na spotkanie autorskie z dziennikarzem śledczym i publicystą Wojciech Sumliński.

‼️‼️ Wojciech Sumliński przedstawi nieznane do tej pory okoliczności śmierci ks. Popiełuszki. ‼️‼️

ℹ📆 Spotkanie odbędzie się w poniedziałek 28 października 2024 r. o godzinie 18:00 w sali wystaw czasowych opoczyńskiego Muzeum.

📕📕 Podczas spotkania będzie można nabyć najnowszą publikację Wojciecha Sumlińskiego „OPOWIEM WAM JAK ZGINĄŁ. LOBOTOMIA 4.0”

Wstęp wolny!