II Triennale Wycinanki Ludowej Województwa Łódzkiego

Muzeum w Łowiczu oraz Muzeum Regionalne w Opocznie, zapraszają twórców wykonujących wycinanki tradycyjne oraz inspirowane tradycją regionów: łowickiego, rawskiego, opoczyńskiego, sieradzkiego, radomszczańskiego, wieluńskiego oraz okolic Brzezin, Piotrkowa Trybunalskiego i Tomaszowa Mazowieckiego do udziału w konkursie II TRIENNALE WYCINANKI LUDOWEJ WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO, pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Łódzkiego Grzegorza Schreibera.

Termin zgłaszania prac do 10 października 2022 r.

Regulamin, karta zgłoszenia oraz ankieta dostępne są poniżej oraz na  stronie www.muzeumlowicz.pl

Informacje: Muzeum w Łowiczu, tel. 46 8373928 wew. 36

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury